Data wydarzenia

EUNICE - rozgrywki szachowe
Plakat

Politechnika Poznańska od roku 2020 jest liderem projektu uniwersytetów europejskich i wraz z partnerami z Niemiec, Francji, Belgii, Hiszpanii, Włoch i Finlandii tworzy uniwersytet EUNICE - European University for Customised Education. W październiku br. na Politechnice Poznańskiej odbędą się EUNICE Days oraz EUNICE Week.  Jednym z punktów programu jest współzawodnictwo sportowe, niestety ze względu na pandemię, w tym roku wydarzenie odbędzie się online – rozgrywki szachowe oraz Fifa. Do rozgrywek szachowych chcielibyśmy zaprosić studentów I, II i III stopnia, posiadających aktywny status studenta od 1 października 2021. 


📌 dwa mecze ćwierćfinałowe: 70 uczestników ze wszystkich krajów EUNICE (po 10 z każdego), podzielonych na dwie grupy po 35 graczy (2*35). • czas trwania każdej gry wyniesie około 1,5 godziny. • format gry: turniej szwajcarski • mecze półfinałowe i finałowe: wszyscy będą grać przeciwko sobie. 
📌terminy rozgrywek: 11 i 13 października 2021 - ćwierćfinał (2 gry) oraz 18 i 20 października 2021 - półfinał i finał (2 gry), w godzinach popołudniowych. 
📌zainteresowanych prosimy o kontakt do dnia 2 września do godziny 12:00 📩- [email protected]


W wiadomości proszę podać następujące informacje: 
✔️imię i nazwisko
✔️wydział
✔️kierunek
✔️rok i semestr studiów (licząc od 1 października)
✔️nr indeksu